Yazarımız Pehlivanoğlu'ndan Bayram Kutlaması

Haber sitemiz yazarı Avukat ve siyasetçi Özcan Pehlivanoğlu Ramazan Bayramı nedeniyle okurlarına bayram kutlaması iletti.

Yazarımız Pehlivanoğlu'ndan Bayram Kutlaması

Pehlivanoğlu mesajında;

Öncelikle bizleri bayrama ulaştırdığı için Allah'a hamd ederim. Çünkü ben eksikliklere değil Allah'ın bana bize nimet olarak sunduklarını bakarım. Onun için Allah'a sonsuz bir şükür içerisindeyim.

Allah hepimize yani sadece Müslümanlara değil bütün insanlık âlemine bu bayram vesilesiyle sağlık, mutluluk, huzur ve başarı ihsan eylesin.

Her şey gönlünüzce ve eskilerin tabiri ile her zaman "bayram tadı"nda olsun.

Çocuklar ve ihtiyarlar bu bayramda mutlu edeceğimiz insanlar... İlki yaşamın başlangıcında diğerleri sonunda... Onlara vereceğimiz değer yaşamlarının geri kalanında onları çok etkileyecek. Bu bayram ile bu fırsatı değerlendirelim.

Ahirete intikal eden geçmişimiz her zaman olduğu gibi bayramda da dua bekliyor... Kabir ziyaretleri ile onlarla da bayramlaşalım... Geçmişi hayırla yad edelim.

Şehit ailelerini, şehitlerin anne ve babalarını özellikle de bayram arifesinde şehit düşen acıları çok taze olan şehit analarını, şehit babalarını unutmayalım... Onlar artık hepimizin anası babası, bacısı kardeşi!

Bayram dayanışma, vefa, kardeşlik, dostluk, sevgi, saygı demek olsun...

Bu duygu ve düşüncelerle inananların Ramazan Bayramını tebrik ediyor, güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum...

Sevgi, saygı ve muhabbetle.

Özcan PEHLİVANOĞLU

02 Mayıs 2022 / İzmir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER