Hayırsever işadamı Bursalı'dan Ramazan Kolisi

Bursa ‘da ikamet  eden 1973-1977 yılları arası  Taşova Belediye Başkanlığı yapan merhum Süleyman Bursalı’nın oğlu hayırsever iş adamı Fuat Bursalı ,  ilçemizde  ihtiyaç sahibi ailelere 1100 adet Ramazan kolisi ve nakdi  yardımda bulundu..

Hayırsever işadamı Bursalı'dan Ramazan Kolisi

eÅŸya depolama, eÅŸya depolama, Geneva,sans-serif;">Haber: Cesarettin Tuzla

Bursa ‘da ikamet  eden 1973-1977 yılları arası  Belediye Başkanlığı yapan merhum Süleyman Bursalı’nın oğlu hayırsever iş adamı Fuat Bursalı,  ilçemizde  ihtiyaç sahibi ailelere 1100 adet Ramazan kolisi ve nakdi  yardımda bulundu..

5 Nisan 2022 Salı günü Sanayii mahallesinde Niyazi Özkan’a ait depoya boşaltılan koliler, Yemişen  mahalle Muhtarı Nurdan Yılmaz ve Gönül Hayati Özkan nezaretinde hazırlanan araçlarla  ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Yemişen  Mahallesi Muhtarlık görevine başladığı günden itibaren mahallesinde ve ilçe genelinde ihtiyaç sahibi insanları bir an olsun yalnız bırakmayan  Nurdan Yılmaz,  İl Genel Meclisi Üyeliği  yapmış  Gönül Hayati Özkan’ın özverili desteği ile özel hazırlanan bir TIR dolusu gıda kolilerini  ihtiyaç sahiplerine  Ramazan ayının ilk günlerinde ulaştırdılar. İlçemize  eğitime verdiği destek ile  iki okula  kavuşmasına vesile olan ve yaptırdığı okullara  anne ve babası Emine ve Süleyman Bursalı’nın  adlarını  verdiren ve aynı zamanda  Üniversite öğrencilerine  bursları ile destek olan Hayır sever İş Adamı  Fuat Bursalı bu ramazanda da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

İş Adamı Fuat Bursalı’nın Çok yakın dostu ve değer verdiği  Gönül Hayati Özkan; ”Fuat kardeşim bu mübarek günde ihtiyacı olan ailelere yaptığı gıda yardımını ve nakdi yardımları Allah kabul etsin. Bu  insanların dualarını aldı. Allah işlerini bereketlendirsin  kazancını artısın.”ifadelerini söylerken  gözleri doldu. Gıda kolileri Yemişen Mahallesi Muhtarı Nurdan Yılmaz  tarafından  ihtiyaç sahiplerine araçlarla  ulaştırılırken  Nurdan Yılmaz ; “Fuat ağabeyimin yardımını ihtiyaç sahiplerine araçlarımız ile götürüp teslim ediyoruz  1100 adet gıda kolisi ve nakdi yardımı iletiyoruz. Fuat Ağabeyim, benim Bursa’daki ağabeyim beni hiç ama hiç yalnız bırakmadı  Rabbim hayırlarını  kabul etsin işlerini bereketlendirsin “ dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özkan Gönül Hayati
Özkan Gönül Hayati - 2 yıl Önce

Allah tuttuğunu altın etsin,Allah tüm sevdiklerin ile birlikte ömür boyu sağlık afiyet içerisinde mutluluğunuzun ortağı olsun.Allah tüm geçmişlerinizi gerçek Aleminde en güzel yerlerinde ağırlasın.Bu zor günlerde farkettiğiniz gönüllerdeki dualar yüce makamda yerini bulacaktır inşAllah.Allah her şeyi gönlünüze göre verson.Gözlerinizden öpüyorum güzel Kardeşim.

Hüseyin Uysal
Hüseyin Uysal - 2 yıl Önce

Hayırsever Fuat kardeşim Allah senden razı olsun hayırlarını rabbim kabül eylesin

Birsen Aydın
Birsen Aydın - 1 yıl Önce

İyi günler beyefendi ben maddi yardım ve eşya yardımı istiyorum merzifona yeni taşındım evimde hiç esyam yok beyaz eşya yatak odası genç odası hiçbir şeyim yok yardımlarınızı bekliyorum isterseniz evime gelip evimide görebilirsiniz saygılarımla

SIRADAKİ HABER