Amasya Fm Doludizgin....

Kısa zaman önce yayın hayatına başlayan Amasya Fm'de yayıncı kadrosu belirlendi. Bir çok alanda yayın deneyimi olan programcılar dinleyenlere hoş vakit geçirtiyor.

Amasya Fm Doludizgin....

Kısa bir süre önce İstanbul'da ikamet eden Amasyalılar tarafından kurulan Amasya Fm radyo istasyonu internet yayınlarıyla dünyaya ulaşıyor. İstanbul merkezli Amasyalıların sesi olan radyo yayıncı ekibini de oluşturmuş durumda.7/24 yayın akışı kesintisiz devam eden radyoda, deneyimli radyocuların yanısıra radyoculuğa meraklı gençlere de yer veriliyor. Özellikle radyoculuğa gönül vermiş genç kardeşlerimizin radyoculuk adına deneyim kazanabilmelerine de olanak sağlıyor. Bir çok bölgesel radyo ve tv programlarıyla bilinen Müslüm Söyler, Semih Koyuncu, Murat Türk gibi isimlerin yanısıra deneyimli programcılardan Zeynep, Yasemin, Sedat Örence,İsmail, İlhami ve Esen ile dinleyenler keyifli saatler geçiriyor.

Türk Halk, Türk Sanat,Türkçe pop ve fantazi tarzı eserlerle sohbetin ve sivil toplum kuruluşlarımızın da sesi olan Amasya Fm'e şimdiden ilgi beklenenin üzerinde.

Amasya Fm kurucularından İlhami İnan, yıllarca hep bu özlemle ve ümitle beklediğim an gerçekleşti. Amasya ve Amasyalıya nasıl bir katkım olur diye hep düşündüm. Radyoculuğa da zaten merakım çoktu. Bu ve bu gibi düşünceleri vesile edip hayalimdeki radyo istasyonunu kurdum. Bundan sonrası icraat diye düşünüyorum diye konuştu.

Bir diğer radyonun kurucularından Suluovalılar Derneği Başkanı Sezgin Aksoy ise, her zaman bir eksik vardı İstanbul'da...O şimdi giderildi, sesimiz ve soluğumuz olacak Amasya Fm bizim değil hepimizin dedi.

Radyonun yayın yönetmeni Murat Türk ise, bir sanatçı ve radyocu olarak artık bizimde bir radyomuz, sesimizi duyurabileceğimiz mikrofonumuz var. O halde gelin el birliği ile bu sesin alanlarını genişletelim ve Amasyamızın sesini tüm kıtalara duyuralım dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.