İzzet Aktaş Yeni Albüm ve Klibiyle Geliyor

Türk Halk ve Fantazi müziğinin başarılı ismi İzzet AKTAŞ yepyeni bir albüm ile tabiri caizse bomba gibi geliyor.

İzzet Aktaş Yeni Albüm ve Klibiyle Geliyor

Sanat, kültür ve tanıtım haberleriyle her zaman Amasyalı'nın kalbine taht kuran Amasya'nın Sesi,  Amasya türkülerinin sükse yapmasındaki katkılarıyla sanatseverlerin beğenisini kazanan İzzet Aktaş ile kısa bir röportaj yaptı.

Uzun süre sanat dünyası ve Amasya türküleriyle ayrı kalan Aktaş'a bu durumun nedeni ve yeniden başlamadaki kararını sorduk.

Başarılı sanatçı;  türküler ve şarkılar bizim özümüz, onlardan ayrı kalmak sanatı icra edenler için asla söz konusu değil. Bizler belki sahnelerden,piyasadan biraz geri durduk lakin içimizdeki sanat ateşi asla sönmedi sönmezde diyerek gelecek için yeşil ışık yaktığını müjdeler gibiydi. Burada hemen gazeteciliğimizi devreye soktuk ve eserlerin tek tek ismini ve sözlerini elde ettik. Bu türküler içerisinde vatan ve bayrak sevgisi ağırlıkta, aşk ve sevgiyi anlatan türkülerde dillerden düşmeyecek tarzda. Kendisine verdiğimiz sözü tutuyor ve türkülerin isim ve sözlerini yayınlamıyoruz. Lakin dinlediğimiz kadarıyla kulaklara aşina ve dillere destan olacağı aşikardır.

Eserler ne zaman piyasaya sunulacak sorumuz için, şu an klibimizi çekmek için ekiple birlikte alandayız diyerek yakın bir gelecek olduğunun müjdesini verdi. Öyle görünüyor ki, albüm klib ile birlikte piyasada olacak.

İzzet AKTAŞ'ın klip ve albüm haberlerini bizden takip edebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 11:57

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER