Müslüm SÖYLER Polis Haberleri Gazetesi Fatih Temsilcisi Oldu

Amasya'nın Sesi'nin kuruluşundan bu güne haber editörlüğünü gerçekleştiren, radyo ve tv programcısı yazar aynı zamanda Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Müslüm Söyler Polis Haberleri Gazetesi'nde Fatih Bölge Temsilcisi oldu.

Müslüm SÖYLER Polis Haberleri Gazetesi Fatih Temsilcisi Oldu

Haber : Semih KOYUNCU

Uzun yıllar hem yazılı hem de görsel medya dünyasında aktif görevler alan Müslüm Söyler çok sevdiği polis camiasına haberci ve yazar olarak katıldı. Kendisiyle yapılan söyleşide ''içimde hep emniyet mensubu olma hevesi vardı. Lakin bedensel şartlar buna pek el vermediğinden bu hayal gerçekleşemedi. Demek ki bu isteğimin derinliğini bilen Allah'ım kıyısından köşesinden beni bu camianın içine sürükledi. Şükürler olsun benimde bu alanda ülkeme bir faydam olacak'' diye konuştu. Söyler, camianın haber alanında yer almasına vesile olan başta dava arkadaşı Elif Kalaycıoğlu ve Emniyetin genç ve başarılı müdürlerinden sayın Mehmet Altunova'ya da teşekkürlerini iletti.

Polis Haberleri Gazetesi hem internet üzerinden hemda basılı olarak okurlarına sesleniyor. Emniyet teşkilatının ülke genelinde tüm faaliyetlerinden halkı haberdar eden gazetenin yeni temsilcisine bizlerde hayırlı olsun diyor va başarılarının devamını beklediğimizi hatırlatıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2022, 17:02

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER