Örnek Gençlik Merkezi 5 Ayrı Dalda Hizmet Kayıtlarına Başladı

Amasya'nın Taşova ilçesi'nde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi gençlerle pozitif yönde buluşmak için gerekli olan tüm hazırlıklarını tamamladı.

Örnek Gençlik Merkezi 5 Ayrı Dalda Hizmet Kayıtlarına Başladı

Gençlik Merkezi Akademisi Müdürü Sercan Şenel Hentbolda oluşturulan başarıyı tüm gençleri farklı dallardaki becerilerini ortaya koyayarak gerçekleştirmeyi planlıyor. Bilindiği üzere Taşova Hentbol Takımı profesyonel ligde aldığı başarılarla ismini Türkiye dışına kadar taşımıştı. Böylesi başarıların mimarlarından Sercan Şenel, ilçede ve civarda yaşayan gençleri farklı alanlarda ama tek çatı altında buluşturmayı hedefliyor. Bu hedefini de Gençlik Merkezi adı altında kurduğu oluşumla gerçekleştireceğini belirtiyor.  Bu konuda tüm hazırlıkların tamamlandığını, kayıtların hızlı bir şekilde devam ettiğini açıkladı.

Şenel;

”Gençlik Merkezleri Akademisinde gençlere Yazılım Kodlama Rebotik, İngilizce, Resim, Akıl ve Zeka oyunları, Kort tenisi teorik eğitimler verilmekte hem de gençlerin öğrendikleri bilgileri hayatlarında kullanmalarını sağlayacak yaygın eğitim tekniklerinin kullanıldığı uygulamalı eğitimler verilmektedir.”

Şenel, Atölyelerimize kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için Gençlik Merkezine beklediklerini söyledi

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER