Enver Kılıç Belediye Başkanı Aday Adayı Oldu

Amasya Göynücek Esnaf Odası Başkanı Enver Kılıç Göynücek Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Enver Kılıç Belediye Başkanı Aday Adayı Oldu

Göynücek Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi görevlerinde bulunan siyasi ve sivil toplum kuruluşları çalışmalarıyla da tanınan Enver Kılıç resmi aday adaylık müracaatını Göynücek Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Bulut’a teslim etti.

Göynücek’te önceleri küçük bir esnaf dükkanı, ardından esnafların sorunlarıyla alakalı kooperatif, daha sonra da tüm halkın sorunlarıyla alakalı işlere yardım amacıyla meclis üyeliği görevlerinde bulunan Kılıç, hizmet ağını daha da genişleterek sürdürmek istediğini belirtti. Enver Kılıç bir çok sivil toplum kuruluşları vasıtasıyla engellilerin projelerine de destek oldu.

Enver Kılıç Kısa Biyografi

15.10.1978 Amasya Göynücek ilçesi’nde doğdu. 2009 yerel seçimlerde Ak Parti 1.Sıra Belediye Meclis Üyesi olarak  görev aldı. 2014-2018 yılları arasında Ak Parti Teşkilat Başkanı görevlerinde bulundu.  2010 yılında Göynücek ilçesinde kapalı bulunan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini alarak ekibiyle birlikte aktif hale getirdi. Kılıç evli ve 2 kız 2 de erkek olmak üzere 4 çocuk babası. Halen A.Ö.F İşletme Bölümü’nde okuyan Kılıç, 31 Mart 2024’te yapılacak  olan yerel seçimlerde Göynücek Belediye Başkanlığı’na aday adayı başvurusunu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2023, 16:36

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER