İyi Partiden Suç Duyurusu

İYİ Parti Amasya İl Başkanı Avni Verdi, İYİ Parti Amasya Teşkilatı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e, hakaret ve iftiralarda bulunan AKP Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında Amasya Adliyesi'nde savcılığa suç duyurusunda bulunduk dedi.

İyi Partiden Suç Duyurusu

Suç duyurusu sonrası bir açıklama yapan İYİ Parti Amasya İl Başkanı Avni Verdi, “İYİ Parti’mizi daha sonra da partimize oy ve gönül veren vatandaşlarımızı hedef alarak aşağılama ve karalama kampanyasını başlatan ve bizleri Fetöcü olmakla itham etme gafletine düşen AKP Milletvekili Cahit Özkan hakkında Amasya Adliyesine suç duyurusunda bulunduk.

Birileri fetöyü siyasette arayıp suçlu görmek istiyorlarsa aynaya bakmaları yeterlidir. Bizler bu yola ışıksız salonlarda kürsüsüz meydanlar da çıktık. Şu bir gerçektir ki; İYİ Parti gerçek vatan sevdalısı Türk Milliyetçilerinin ve ülkeye refah ve demokrasiyi bizim getireceğimize inanan Yüce Türk Milletinin eseridir. Biz gereken cevabı yargı yoluyla aramak adına 81 il ve tüm teşkilatlarımızla birlikte suç duyurusunda bulunduk. Yüce Türk yargısına da bu hususta gerekeni yapacağından hiç şüphem yoktur.” Diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.