Tuğba Öğretmen Filistin'e Savaş Değil Hamur Açtı...

Filistin konusunda farkındalık kokan bir kermes yapan Tuğba öğretmen, savaş değil hamur açın çağrısı yaptı.

Tuğba Öğretmen Filistin'e Savaş Değil Hamur Açtı...

Haber: Serdoğan Sıvacı

Taşova ilçemizde bir okulda İsrail’in saldırılarından zarar gören Filistinlilere destek olmak amacıyla kermes düzenlendi.

Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğretmen ve öğrencilerinin düzenlediği kermeste okulun Rehber Öğretmeni Tuğba Erdoğan, kolları sıvadı oklavayı alarak destek olmak için hamur açtı.

Kermes fikrinin öğrenciler çıktığını söyleyen Öğretmen Tuğba Erdoğan, “Bizde okulda çalışan diğer arkadaşlarımızla katmer yapalım dedik. Hep birlikte Filistin’e destek olmak için onların yanlarında olduğumu göstermek için azıcık çorbada bizimde tuzumuz olsun istedik. İnşallah yardımlarımız yerine ulaşır. Onlarda biran önce bu zulümden kurtulurlar ve refaha ererler” dedi.

Müdür Baş Yardımcısı Metin Yaman ise, “7’den 70’e Filistin’li kardeşlerimize destek olmak amacıyla kermes düzenledik. Elde ettiğimiz maddi kazançları oraya göndereceğiz” diye konuştu.

Kermes sonunda elde edilen tüm gelirler Filistin’e destek için gönderilecek.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nun gerçekleştirdiği Filistin için yardım kermesine katıldı.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner31

banner30